Sygnis

Jak startuje z pomaganiem?

Zajmujemy się produkcją funkcjonalnego sprzętu ochronnego, który trafia do szpitali, ale także do osób narażonych na kontakt z osobami potencjalnie zakażonymi.  

Jak możesz dołączyć?

Przekazując środki na zakup niezbędnych materiałów do produkcji sprzętu tj. filament do drukarek 3D, z którego wytwarzamy przyłbice. 

Czym zajmuje się na codzień?

Sygnis New Technologies jest liderem consultingu technologicznego w Polsce,
specjalizującym się we wdrożeniach technologii addytywnych w firmach i instytucjach, budowie maszyn specjalistycznych, projektach badawczo-rozwojowych i realizacjach krótkich serii produkcyjnych.


Tworzymy rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb, wykorzystując ogromne doświadczenie, wykształcenie i zaplecze techniczne pracowników oraz pogłębione badania rynku i analizy materiałowe. Wprowadziliśmy na rynek dziesiątki produktów, stosując metody szybkiego prototypowania i nadzorując masowe procesy przemysłowe.

  • Facebook
  • Instagram
  • Czarny Twitter Ikona

KIM JESTEŚMY 

Jesteśmy przedstawicielami trzech start-upów: EcoBean, Poza Ramami i Muchama, których złączyło ze sobą Studio Zamieszanie. Różnimy się profilem naszej działalności, ale łączy Nas zapał i chęć do działania. Postanowiliśmy połączyć start-upy, środowisko akademickie oraz biznes we wspólnej walce z koronawirusem. Partnerem naszej akcji jest Fundacja BIRN, dzięki której możemy zbierać środki niezbędne do pomocy. 

Zaczęliśmy od siebie, teraz zachęcamy i zapraszamy do współdziałania Was!

Masz inny pomysł jak mógłbyś wystartować z pomocą?

© 2020 by Studio Zamieszanie.