StepStone.pl

Jak startuje z pomaganiem?

Chcielibyśmy żeby nasza platforma dołożyła swoją cegiełkę do walki na froncie z koronawirusem, dlatego oferujemy publikację darmowych ogłoszeń dotyczących wolontariatu zarówno dla Partnerów, jak i pozostałych instytucji szukających takiego wsparcia. 

Jak możesz dołączyć?

Wszystkie podmioty zainteresowane naszym wsparciem zapraszamy do kontaktu poprzez wysłanie maila na adres kontakt@stepstone.pl. Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi, a nasi koledzy z zespołu dołożą wszelkich starań żeby takie ogłoszenie było jak najbardziej skuteczne.

Czym zajmuje się na codzień?

Wszystko co robimy, ma jeden cel: precyzyjne dopasowanie najlepszych talentów do najlepszych firm. Robimy to każdego dnia – to jest to, co lubimy robić i to jest to, w czym jesteśmy najlepsi. Jesteśmy ekspertem w dostarczaniu naszym Klientom najlepszych kandydatów do pracy. Mamy ponad 20 lat doświadczenia, a na wielu rynkach (np. w Niemczech czy Wielkiej Brytanii) jesteśmy liderem w branży. To co nas wyróżnia to innowacyjna prezentacja ofert pracy, unikatowe działania marketingowe, docierające do najlepszych kandydatów oraz konkurencyjna oferta cenowa. Wierzymy, że wśród decyzji, które podejmujemy w życiu, trzy najważniejsze to: z kim się wiążemy, gdzie mieszkamy i gdzie pracujemy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł odpowiednią pracę dla siebie. Zależy nam na połączeniu właściwego kandydata z firmą, która szuka właśnie jego!

  • Facebook
  • Instagram

KIM JESTEŚMY 

Jesteśmy przedstawicielami trzech start-upów: EcoBean, Poza Ramami i Muchama, których złączyło ze sobą Studio Zamieszanie. Różnimy się profilem naszej działalności, ale łączy Nas zapał i chęć do działania. Postanowiliśmy połączyć start-upy, środowisko akademickie oraz biznes we wspólnej walce z koronawirusem. Partnerem naszej akcji jest Fundacja BIRN, dzięki której możemy zbierać środki niezbędne do pomocy. 

Zaczęliśmy od siebie, teraz zachęcamy i zapraszamy do współdziałania Was!

Masz inny pomysł jak mógłbyś wystartować z pomocą?

© 2020 by Studio Zamieszanie.