Poza Ramami

Jak startuje z pomaganiem?

Poza Ramami jest inicjatorem akcji #starujemyzpomaganiem. Organizuje warsztaty ze sztuki online w formie webinarów w trakcie, których organizowana jest zbiórka pieniędzy na pomoc w walce z koronawirusem. Webinary Poza Ramami dają nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim wiele satysfakcji i przyjemności. Nie mają formy nudnych wykładów akademickich, a angażujących spotkań ze sztuką.  Uczą patrzenia na dzieła sztuki poprzez zadawanie pytań wobec nich.  

Jak możesz dołączyć?

Na stronie www oraz Facebooku publikowane są daty i tematy webinarów Poza Ramami. Rejestracja na nie jest darmowa. Sam decydujesz jaką kwotę chcesz przeznaczyć na rzecz akcji #startujemyzpomaganiem. Jeśli nie możesz wesprzeć nas pieniężnie, udostępnij wydarzenie lub powiedz o nim swoich bliskim - to także duże wsparcie naszych działań. 

Czym zajmuje się na codzień?

"Poza Ramami" powstało w celu szerzenia wiedzy z zakresu historii sztuki wśród osób czynnych zawodowo oraz zwiększania ich kompetencji w odbiorze kultury.  W ramach, którego prowadzone są warsztaty otwarte tj. "Śniadania ze sztuką". Szkolenia i warsztaty “Poza Ramami” zmieniają myślenie o sztuce, uczą jej obioru. Obalają stereotyp nudnego i niezrozumiałego muzeum, pokazując ilość możliwości poznawania sztuki. 

  • Facebook
  • Instagram

KIM JESTEŚMY 

Jesteśmy przedstawicielami trzech start-upów: EcoBean, Poza Ramami i Muchama, których złączyło ze sobą Studio Zamieszanie. Różnimy się profilem naszej działalności, ale łączy Nas zapał i chęć do działania. Postanowiliśmy połączyć start-upy, środowisko akademickie oraz biznes we wspólnej walce z koronawirusem. Partnerem naszej akcji jest Fundacja BIRN, dzięki której możemy zbierać środki niezbędne do pomocy. 

Zaczęliśmy od siebie, teraz zachęcamy i zapraszamy do współdziałania Was!

Masz inny pomysł jak mógłbyś wystartować z pomocą?

© 2020 by Studio Zamieszanie.