Inna Mucha

Jak startujemy z pomaganiem?

Drukujemy za pomocą technologii druku 3D przyłbice dla medyków. Dostajemy codziennie informacje o zapotrzebowaniu przyłbic dla lekarzy, ratowników medycznych.

Jak możesz dołączyć?

Posiadamy drukarkę 3D, dzięki której drukujemy kilka przyłbic dziennie. Prowadzimy akcję na profilu INNA MUCHA drukowania przyłbic oraz angażujemy się w akcje #drukarzedlaszpitali oraz #przylbicedlamedykow. Opowiadamy jak ważne jest dołączenie do akcji drukowania przyłbic i zachęcamy do udostępniania informacji oraz dołączenia się do akcji.

Czym zajmuje się na co dzień?

INNA MUCHA to projekt łączący technologię z modą. Projektujemy i drukujemy za pomocą technologii druku 3D biodegradowalne akcesoria ubioru, tj muszki, spinki do mankietów.

  • Facebook
  • Instagram

KIM JESTEŚMY 

Jesteśmy przedstawicielami trzech start-upów: EcoBean, Poza Ramami i Muchama, których złączyło ze sobą Studio Zamieszanie. Różnimy się profilem naszej działalności, ale łączy Nas zapał i chęć do działania. Postanowiliśmy połączyć start-upy, środowisko akademickie oraz biznes we wspólnej walce z koronawirusem. Partnerem naszej akcji jest Fundacja BIRN, dzięki której możemy zbierać środki niezbędne do pomocy. 

Zaczęliśmy od siebie, teraz zachęcamy i zapraszamy do współdziałania Was!

Masz inny pomysł jak mógłbyś wystartować z pomocą?

© 2020 by Studio Zamieszanie.