Impact The Future

Jak startujemy z pomaganiem?

Chcemy nagłośnić całą akcję, wspieramy organizatorów w pozyskaniu finansów do zakupu środków ochrony oraz sprzętu dla polskich szpitali.

Czym zajmuje się na codzień?

Impact The Future to seria wywiadów Artura Racickiego z przedsiębiorcami, których innowacje i wynalazki mają pozytywny wpływ na nasz świat. W całym cyklu rozmawiamy także z ekspertami zajmującymi się trendami. Stworzyliśmy ten format, aby edukować siebie i słuchaczy z obszarów egzystencjalnie i strategicznie dla naszej cywilizacji najważniejszych. Wywiady wypuszczane są w formie video oraz audio na takich serwisach jak: YouTube, Spotify, Spreaker, Facebook i Apple Podcasts.

KIM JESTEŚMY 

Jesteśmy przedstawicielami trzech start-upów: EcoBean, Poza Ramami i Muchama, których złączyło ze sobą Studio Zamieszanie. Różnimy się profilem naszej działalności, ale łączy Nas zapał i chęć do działania. Postanowiliśmy połączyć start-upy, środowisko akademickie oraz biznes we wspólnej walce z koronawirusem. Partnerem naszej akcji jest Fundacja BIRN, dzięki której możemy zbierać środki niezbędne do pomocy. 

Zaczęliśmy od siebie, teraz zachęcamy i zapraszamy do współdziałania Was!

Masz inny pomysł jak mógłbyś wystartować z pomocą?

© 2020 by Studio Zamieszanie.