Happy Dealer

Konsultacje psychologiczne

1h I 100 zł 

Jak startujemy z pomaganiem?

Chciałybyśmy pomóc osobom, które najbardziej potrzebują testów na koronawirusa - służbie zdrowia. Dlatego zbieramy pieniądze poprzez organizowanie merytorycznych webinarów oraz sesji coachingowych na ich zakup. 

Jak możesz dołączyć?

Zapraszamy do zapisania się na prowadzone przez nas coachingi oraz webinaria. Harmonogram dostępny jest na naszym Facebooku.

Czym zajmuje się na codzień?

Happy Dealer to inicjatywa mająca na celu wdrażanie szczęścia do organizacji poprzez szkolenia, aplikację Happy@Work, coaching oraz webinaria. Poprzez nasze działa w firmach zmniejszamy rotację pracowników, podnosimy motywację do pracy oraz dbamy o profilaktykę wypalenia zawodowego.

KIM JESTEŚMY 

Jesteśmy przedstawicielami trzech start-upów: EcoBean, Poza Ramami i Muchama, których złączyło ze sobą Studio Zamieszanie. Różnimy się profilem naszej działalności, ale łączy Nas zapał i chęć do działania. Postanowiliśmy połączyć start-upy, środowisko akademickie oraz biznes we wspólnej walce z koronawirusem. Partnerem naszej akcji jest Fundacja BIRN, dzięki której możemy zbierać środki niezbędne do pomocy. 

Zaczęliśmy od siebie, teraz zachęcamy i zapraszamy do współdziałania Was!

Masz inny pomysł jak mógłbyś wystartować z pomocą?

© 2020 by Studio Zamieszanie.