Fundacja Badań i Rozwoju Nauki 

Jak startuje z pomaganiem?

Fundacja jako Partner akcji #startujemyzpomaganiem prowadzi zbiórkę funduszy. Zebrane środki zostaną przeznaczone na materiały do produkcji m.in. maseczek i przyłbic oraz zakup środków ochrony osobistej, a także transport tych materiałów do szpitali i placówek medycznych. Zajmujemy się również opracowaniem i koordynacją systemu dystrybucji - to właśnie nam możecie zgłosić czego potrzebujecie, a my dołożymy wszelkich starań, aby uzupełnić te braki. 

Jak możesz dołączyć?

Możecie nas wesprzeć dołączając do zbiórki na rzecz akcji #startujemyzpomaganiem oraz zapraszając do przekazania darowizny swoich bliskich i znajomych. Pamiętajcie, że każde polubienie czy udostępnienie informacji o naszej akcji to również realne wsparcie! Chcemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. No to startujemy! :) 

Czym zajmuje się na codzień?

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki posiada status jednostki naukowej i jest organizacją pożytku publicznego. Od ponad 11 lat zajmujemy się działalnością badawczą i edukacyjną w zakresie nauk medycznych oraz biochemicznych. Inspiracją do założenia Fundacji była i jest działalność naukowa chirurga transplantologa dr hab. med. Michała Wszoły. Wierzymy, że Polska, jako kraj może realnie wpłynąć na postęp i rozwój technologiczny świata. Obecnie jako lider Konsorcjum Bionic pracujemy nad biodrukowaniem 3D bionicznej trzustki – funkcjonalnego narządu zbudowanego z żywych komórek, który umożliwi osobom z cukrzycą normalne funkcjonowanie, a także zastąpi konieczność przewlekłej insulinoterapii.  14 marca 2019 r. wydrukowaliśmy pierwszy na świecie unaczyniony prototyp bionicznej trzustki. Obecnie projekt jest w fazie badań przedklinicznych. 

  • Facebook
  • Instagram
  • Czarny YouTube Ikona

KIM JESTEŚMY 

Jesteśmy przedstawicielami trzech start-upów: EcoBean, Poza Ramami i Muchama, których złączyło ze sobą Studio Zamieszanie. Różnimy się profilem naszej działalności, ale łączy Nas zapał i chęć do działania. Postanowiliśmy połączyć start-upy, środowisko akademickie oraz biznes we wspólnej walce z koronawirusem. Partnerem naszej akcji jest Fundacja BIRN, dzięki której możemy zbierać środki niezbędne do pomocy. 

Zaczęliśmy od siebie, teraz zachęcamy i zapraszamy do współdziałania Was!

Masz inny pomysł jak mógłbyś wystartować z pomocą?

© 2020 by Studio Zamieszanie.